Nu kunt u Verkaart wijn bestellen ! Verkaart en Terre di Ger voor Kenia

Nu kunt u Verkaart wijn bestellen ! Verkaart en Terre di Ger voor Kenia

Op ons golftoernooi hebben we een wijn proeverij gehouden en tijdens het diner de ambachtelijke biologische witte en rode wijn gedronken.

Deze heerlijke biologische rode en witte wijn doet het goed als aperitief en bij de maaltijd. Maar deze bijzondere wijn past ook prima bij bijzondere gelegenheden, om cadeau te geven en als relatiegeschenk bijvoorbeeld met Kerst.  

De wijninkoop wordt verzorgd door Ingo Wever importeur van de wijnwereld zie onderstaande informatie over deze heerlijke biologische wijnen.  

Wijnhuis Terre di Ger uit Friuli (Italië) is partner geworden in het onderwijsproject van de Verkaart Foundation.

Ger is de afkorting Giulio, Emma, Robert (vader, moeder en zoon)

Een logische samenwerking aangezien Terre di Ger een van de vooruitstrevende wijnhuizen is in biologische wijnbouw met hun PIWI project. Hierin worden nieuwe druivenrassen geteeld die geen bestrijdingsmiddelen nodig hebben om te groeien. Ze zijn compleet schimmel resistent.  

De wijnen waarmee we de samenwerking zoeken zijn klassiek voor Friuli. De rode wijn is gemaakt van de druif refosco dal peduncolo rosso, de enige druif ter wereld die met een rood wijntakje vastzit aan de wijnstok.

De witte wijn is een pinot grigio met een klassiek bittertje in de afdronk, heerlijk bij salades en diverse vissoorten.  

De wijnen komen uit een familiebedrijf dat in Friuli 15 hectare aan wijngaard heeft en is voorbereid op gestage groei in de komende jaren. De eigenaar is een groot wielerliefhebber en sponsort kleinschalig de professionele wielerploeg Bora-Hansgrohe, waar de Nederlanders Wilco Kelderman en Ide Schelling rijden.  

Kortom een bedrijf met oog voor de toekomst en aandacht voor het milieu, hetgeen uitstekend past bij de doelen van de Verkaart Foundation.    

Bestellen per doos van 6 flessen voor € 75 welke in de regio Haaglanden gratis worden thuisbezorgd. Hiermee steunt u onze stichting. Van iedere fles gaat € 3 naar onze stichting.  

Bestellingen kunt u doorgeven aan info@verkaartfoundation.com

Meld u aan voor de Verkaart Foundation nieuwsbrief!