De Verkaart Foundation wenst iedereen een fantastisch 2023.

De Verkaart Foundation wenst iedereen een fantastisch 2023.

We laten een jaar achter ons waar we, mede door een overvloed aan nieuwsmedia, veelvuldig werden geconfronteerd met informtie die ons vertrouwen op de proef stelt. Vertrouwen in onze samenleving en in de (nabije) toekomst. De oorlog in de Oekraine en energiecrisis die daar het gevolg van is, naast de nog steeds voelbare gevolgen van de Covid pandemie helpen daarbij niet. En de daarop volgende extreem hoge inflatie maakt ook niet makkelijker.
Het voortdurend afnemend vertrouwen in de politiek en het uitvergroten van tegenstellingen zijn daarbij omstandigheden die verontrustend werken.  

Het leidt ertoe dat vele mensen in Nederland zich zorgen maken en moeite hebben positief te blijven over hun kansen en de maatschappij in de toekomst.  

Allemaal heel begrijpelijk, hoewel wij als Verkaart Foundation er heel positeif in staan. Onze ervaringen in de afgelopen 30 jaar met de cultuur van Kenia, hun flexibilteit, weerbaarheid en positiviteit geeft ons de overtuiging dat we er hier in Nederland er ook weer beter uit zullen komen.  

De omstandigheden in Kenia zijn in de regel uitdagend, maar hun kracht heeft ons geleerd dat het altijd weer goed zal komen. De afgelopen jaren zijn in Kenia zeker niet makkelijk geweest en de droogte in grote delen van Kenia is zeker een heel groot probleem. Maar de mensen blijven positief en sterk en zijn gewend om te gaan met de omstandigheden.  

Dat neemt niet weg, dat er nog heel veel mensen een steuntje in de rug kunnen gebruiken en ons werk in Kenia nog steeds heel veel betekent. En dat kan niet zonder de steun die onze stichting al vele jaren krijgt van talloze individuen, bedrijven en stichtingen. Velen steunen onze stichting al vele jaren.  

Afgelopen jaar hebben we weer voor het onderwijs van bijna 400 jonge vrouwen kunnen zorgen en zien we voortdurend een positieve ontwikkeling als het gaat om de kansen van deze jonge vrouwen in de toekomst.  

Het sterkt ons om het werk dat we al vele jaren doen voort te blijven zetten en te helpen aan een betere toekomst, meer gelijkheid en kansen van vrouwen. 


Meld u aan voor de Verkaart Foundation nieuwsbrief!