Bedankt Karel !

Bedankt Karel !

Vanaf vandaag heeft Karel van ‘t Wout, vanwege z’n herontdekkingsreis van zichzelf, besloten om uit het bestuur te gaan.

In de periode van 1 jaar en 8 maanden als bestuurslid, is hij met zijn enthousiasme en innemendheid, in de eerste plaats als mens en daarnaast voor sponsorwerving, heel belangrijk voor de Verkaart Foundation geweest. Ook zijn inbreng in de vergaderingen en op alle andere beleidsvlakken, was een geweldige toegevoegde waarde voor ons bestuur.

Karel zal zeker als ambassadeur voor onze stichting een belangrijke taak blijven vervullen. Hij gaat in oktober gewoon met ons mee naar Kenia en zal dan een groep ondernemers begeleiden om deze te interesseren voor onze projecten.

Vast en zeker zal Karel z’n betrokkenheid houden en op enig moment ons op deelgebieden weer gaan ondersteunen. Dat is onze overtuiging.

Bedankt Karel, voor je enthousiasme, de contacten die je voor ons gemaakt hebt, je mooie mens zijn en een goede vriend zijn. We wensen je een goede gezondheid toe en een mooi ambassadeurschap voor de stichting.

Hans Verkaart , Moira van Veen ,Trudie van Aken, Beasy Mbogo en Irene Henebiens

Meld u aan voor de Verkaart Foundation nieuwsbrief!